2006 yılından itibaren SEO sektöründe faaliyet göstermekte olan Hacklink değişen algoritma, ve teknoloji alt yapısına ayak uydurarak piyasada tanınan ve bilinen bir marka haline gelmiş sitedir. Arama motoru optimizasyonu hizmetlerine olan ihtiyacı karşılamak ve profesyonel bir yaklaşımla bu hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Hacklink konusunda sektörün liderleri arasında olmanın büyük mutluluğu içerisinde olduğumuz için çok heyecanlıyız. Bizleri, değerli müşterilerimiz ve günlük belirli periyodlar aralığında ziyaret eden sizlere teşekkür ederiz.

Kalıcı hacklink mümkünmü ?

Kalıcı hacklink mümkünmü ?

By doom 0 Comment 27 Ağustos 2019

Bugunkü yazımızda Kalıcı hacklink mümkünmü ? kısmını sorgulayacağız. (biraz kalıcı dövme mümkünmü gibi oldu kusura bakmayın 🙂

Kalıcı hacklink %30 oranında mümkündür, Şimdi diyelim siz siteniz için kalıcı hacklink ekleteceksiniz ve bunun ücreti biraz tuzluda olsa bunu karşılamaya hazırsınız, maksadınız sitenizin ömür boyu belirli kaliteli sitelerden backlinkleri olması (sitenizin geleceği için aslında çok önemlidir), Mesala benim kendi sitelerim için geçmişte eklediğim bazı linkler yaklaşık 7-8 senedir duruyor, sitelere artık bir erişimim olmamamasına rağmen linklerim kalkmamış yani hiç farkedilmemiş, bu siteler genelde yabancı gov-edu veya vakıf siteleri oluyor, yani yazılımsal olarak denetimi oldukça az olan bu sitelerde kalıcı hacklink eklediğiniz anda bu uzun yıllar sürebiliyor, normal blog sitelerine link eklerseniz en fazla 1 sene sonra birşekilde farkedilip silinecektir.

Bir siteye kalıcı link ekletecekseniz en garantili yolu alt sayfalarına ekletmektir, alt sayfalarda %95 oranında farkedilmiyor arakdaşlar, ve ömürlük bir link alt yapınızı inşa etmiş oluyorsunuz. düşünsenize eklediğiniz linkler ömür boyu kalıyor ? Siteniz hiçbir zaman güçten düşmüyor ve hep belirli iyi bir çizgide google arama motorundaki yerini koruyor, hele birde güncel tuttuğunuz bir siteyse bu işten oldukça karlı çıkabiliyorsunuz.

Şimdiye kadar bize hiçkimse kalıcı hacklink ekletmek istiyorum diye başvurmadı ancak yinede bilgilendirme için böyle bir yazı yazmaya karar verdim, Yapıyormuyuz ? Evet istek gelirse neden olmasın, özellikle alt sayfalara makale tarzında bile ekleme yapabiliriz.

Add Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir